Srazy

leták

... na které buďtež srdečně zváni všichni - jak žongléři, bubeníci, amatéři, kteří nejsou si jisti a chtějí si žonglování s ohněm vyzkoušet, jakož i pozorovatelé, kteří na uklidňující ohnivé kruhy svůj zrak spočinout nechají.

V případě deště se sraz nekoná.
Panicline: 724-184-028

kyvadlo na Letné (mapy.cz, googlemaps)

Wednesday 26. 7.

Letošní deváté setkání přátel ohňů a bubnů se uskuteční u kyvadla na Letenské pláni. Tímto místem doslova procházela historie. Tábořily zde armády, probíhaly oslavy korunovace, demonstrace, byly tu sportovní i vojenské přehlídky, dostihová dráha, stavěly se a padaly pomníky slavných. Roky se tu kope největší tunel a nestojí tu nejpodivuhodnější stavba, která tu mohla být v metropoli za poslední dekády postavena. Hroutí se staré domy, aby mohly udělat místo pro údajně lepší. Z hlediska času jsou všechny tyto události jen záblesky a ty vám v podobě ohňů i bubnů přinášíme i my. Srazy na vyhlídce u kyvadla děláme pravidelně už od roku 2003.

Prosíme účastníky o alespoň základní principy společného fungování a respekt k místu. Tzn. uklízejte odpadky a chovejte se jako lidi. Při případné návštěvě PČR nevyvolávejte zbytečné konflikty.

srazLetna srazLetna srazLetna