Srazy

leták

... na které buďtež srdečně zváni všichni - jak žongléři, bubeníci, amatéři, kteří nejsou si jisti a chtějí si žonglování s ohněm vyzkoušet, jakož i pozorovatelé, kteří na uklidňující ohnivé kruhy svůj zrak spočinout nechají.

V případě deště se sraz nekoná.
Panicline: 724-184-028

Parukářka (mapy.cz, googlemaps)

Wednesday 3. 4.

Letos se poprvé setkáme na místě nejtradičnějším z tradičních – na vrchu Parukářka, kde sezónu zahajujeme od té doby, kam paměť stařešinů sahá. Toto místo je velmi dobře dopravně dostupné, je tam krásný výhled a naštěstí ještě není celé zastavěné velkolepým developerským projektem soukromých rezidencí. Proto se zde často sejde velký počet lidí a my bychom vás chtěli poprosit, abyste přispěli k tomu, že to proběhne bez problémů. Chovejte se slušně a tolerantně, uklízejte po sobě, nevyvolávejte spory, neohrožujte ostatní svým nezodpovědným chováním, případné vyndánky a buránky zkuste upozorňovat vlídným slovem, s příslušníky se nehádejte a nedávejte jim záminku k agresivitě.

Doufáme, že nám všem tanec ohňů a bubnů vykouzlí úsměv na tváři a klid v duši. A taková bude i celá sezóna 2019! :)

Prosíme účastníky o alespoň základní principy společného fungování a respekt k místu. Tzn. uklízejte odpadky a chovejte se jako lidi. Při případné návštěvě PČR nevyvolávejte zbytečné konflikty.

srazParuka srazParuka srazParuka